RNC55H1090BRB14
MFR.Part #
RNC55H1090BRB14
JLCPCB Part #
C1453264
Description
-65℃~+175℃ 109Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors