RNC55H1070FRB14
MFR.Part #
RNC55H1070FRB14
JLCPCB Part #
C1435020
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors