RNC55H1062BSRE565
MFR.Part #
RNC55H1062BSRE565
JLCPCB Part #
C3379212
Description
-65℃~+175℃ 10.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors