RNC55H1024BSBSL65
MFR.Part #
RNC55H1024BSBSL65
JLCPCB Part #
C3556649
Description
-65℃~+175℃ 1.02MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors