RNC55H1023BSRSL
MFR.Part #
RNC55H1023BSRSL
JLCPCB Part #
C1819450
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors