RNC55H1022DPB14
MFR.Part #
RNC55H1022DPB14
JLCPCB Part #
C1449584
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors