RNC55H1004BRRE765
MFR.Part #
RNC55H1004BRRE765
JLCPCB Part #
C3506819
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors