RNC55H1003BRRE7
MFR.Part #
RNC55H1003BRRE7
JLCPCB Part #
C3563035
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors