RNC55H1002BMRE6
MFR.Part #
RNC55H1002BMRE6
JLCPCB Part #
C1810702
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors