RNC50K8872FRRE6
MFR.Part #
RNC50K8872FRRE6
JLCPCB Part #
C1820490
Description
-65℃~+175℃ 100mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors