RNC50K3320FMRE631
MFR.Part #
RNC50K3320FMRE631
JLCPCB Part #
C3388292
Description
-65℃~+175℃ 100mW 332Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors