RNC50K3011FRRE6
MFR.Part #
RNC50K3011FRRE6
JLCPCB Part #
C3541588
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors