RNC50K1101FRB14
MFR.Part #
RNC50K1101FRB14
JLCPCB Part #
C3369445
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors