RNC50K1000FRR36
MFR.Part #
RNC50K1000FRR36
JLCPCB Part #
C3493548
Description
-65℃~+175℃ 100mW 100Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors