RNC50J9761BSRE7
MFR.Part #
RNC50J9761BSRE7
JLCPCB Part #
C3550243
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors