RNC50J9090BRRE6
MFR.Part #
RNC50J9090BRRE6
JLCPCB Part #
C3352752
Description
-65℃~+175℃ 100mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors