RNC50J9090BRR36
MFR.Part #
RNC50J9090BRR36
JLCPCB Part #
C1825164
Description
-65℃~+175℃ 100mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors