RNC50J9000BSRE7
MFR.Part #
RNC50J9000BSRE7
JLCPCB Part #
C3439508
Description
-65℃~+175℃ 100mW 900Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors