RNC50J8252DSBSL
MFR.Part #
RNC50J8252DSBSL
JLCPCB Part #
C1475121
Description
-65℃~+175℃ 100mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors