RNC50J8062FMRE8
MFR.Part #
RNC50J8062FMRE8
JLCPCB Part #
C3381763
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors