RNC50J8062FMRE5
MFR.Part #
RNC50J8062FMRE5
JLCPCB Part #
C3569468
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors