RNC50J7502BSRE631
MFR.Part #
RNC50J7502BSRE631
JLCPCB Part #
C3385628
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors