RNC50J69R0BSB14
MFR.Part #
RNC50J69R0BSB14
JLCPCB Part #
C1463126
Description
-65℃~+175℃ 100mW 69Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors