RNC50J6981BSM22
MFR.Part #
RNC50J6981BSM22
JLCPCB Part #
C3489337
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors