RNC50J6490BRRSL31
MFR.Part #
RNC50J6490BRRSL31
JLCPCB Part #
C3542202
Description
-65℃~+175℃ 100mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors