RNC50J6042BSRE831
MFR.Part #
RNC50J6042BSRE831
JLCPCB Part #
C3475328
Description
-65℃~+175℃ 100mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors