RNC50J6041BSRE631
MFR.Part #
RNC50J6041BSRE631
JLCPCB Part #
C3509793
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors