RNC50J5691BSRE631
MFR.Part #
RNC50J5691BSRE631
JLCPCB Part #
C3539471
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors