RNC50J5620FRRE731
MFR.Part #
RNC50J5620FRRE731
JLCPCB Part #
C3545323
Description
-65℃~+175℃ 100mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors