RNC50J5303BSRE831
MFR.Part #
RNC50J5303BSRE831
JLCPCB Part #
C3489522
Description
-65℃~+175℃ 100mW 530kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors