RNC50J5172BSB14
MFR.Part #
RNC50J5172BSB14
JLCPCB Part #
C1463162
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors