RNC50J5112FRRSL
MFR.Part #
RNC50J5112FRRSL
JLCPCB Part #
C1823271
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors