RNC50J5051BSRE631
MFR.Part #
RNC50J5051BSRE631
JLCPCB Part #
C3413968
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors