RNC50J47R0BSRE8
MFR.Part #
RNC50J47R0BSRE8
JLCPCB Part #
C3378058
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors