RNC50J4700DSRE6
MFR.Part #
RNC50J4700DSRE6
JLCPCB Part #
C1821974
Description
-65℃~+175℃ 100mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors