RNC50J46R4BRRE631
MFR.Part #
RNC50J46R4BRRE631
JLCPCB Part #
C3448137
Description
-65℃~+175℃ 100mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors