RNC50J4490BRB14
MFR.Part #
RNC50J4490BRB14
JLCPCB Part #
C1447989
Description
-65℃~+175℃ 100mW 449Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors