RNC50J43R2BSB14
MFR.Part #
RNC50J43R2BSB14
JLCPCB Part #
C1463759
Description
-65℃~+175℃ 100mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors