RNC50J3972BSRSL
MFR.Part #
RNC50J3972BSRSL
JLCPCB Part #
C3497061
Description
-65℃~+175℃ 100mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors