RNC50J3092BRB14
MFR.Part #
RNC50J3092BRB14
JLCPCB Part #
C3388344
Description
-65℃~+175℃ 100mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors