RNC50J3091FSRE5
MFR.Part #
RNC50J3091FSRE5
JLCPCB Part #
C3515474
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors