RNC50J3091BRRE631
MFR.Part #
RNC50J3091BRRE631
JLCPCB Part #
C3384104
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors