RNC50J3012BRRE531
MFR.Part #
RNC50J3012BRRE531
JLCPCB Part #
C3477625
Description
-65℃~+175℃ 100mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors