RNC50J2712BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J2712BSRSL31
JLCPCB Part #
C3446393
Description
-65℃~+175℃ 100mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors