RNC50J2641BSRE631
MFR.Part #
RNC50J2641BSRE631
JLCPCB Part #
C3364040
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.64kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors