RNC50J2491FRRSL
MFR.Part #
RNC50J2491FRRSL
JLCPCB Part #
C1824793
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors