RNC50J2491FRB14
MFR.Part #
RNC50J2491FRB14
JLCPCB Part #
C1448054
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors