RNC50J2491BSRE731
MFR.Part #
RNC50J2491BSRE731
JLCPCB Part #
C3434994
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors