RNC50J2490DSR36
MFR.Part #
RNC50J2490DSR36
JLCPCB Part #
C3538484
Description
-65℃~+175℃ 100mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors