RNC50J2131BRRE631
MFR.Part #
RNC50J2131BRRE631
JLCPCB Part #
C3416398
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.13kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors